​​​​

​Name

​Position

​E-mail

​Website

​Acob, Cliff (ToughMudder)
​Teacher​​
​Allardice, Elizabeth
​Teacher
​Allen, Michael​Teacher
​Anderson, Kudagan​Aboriginal Support Worker
​Andrews, GiseleEducation Assistant
​Armstrong, Scott​Teacher
​Ashcroft, Emily​Teacher
​Bartel, Nathan (ToughMudder)
​Teacher
​Beck, Jason

​Teacher
​Bedard, Karen​Teacher
​Bendall, Mark​Teacher
​Benson, Deb​Student Supervisor
​Bertram, Michael​Teacher
​Bigsby, Teresa​Teacher
​Boden, Jason​Teacher
​Boeckx, Janet
Education Assistant
​Bohn, Thomas (HalfMudder)
​Teacher
​Boisvert, Gray​Custodian
​Bradley, Laurie​Education Assistant
​Brunello, Germano​Teacher
​Campbell, Diane​Education Assistant
​Cavanagh, Joanne​Clerical
​Cerney, Sue​Education Assistant
​Cornell, Michael​Teacher
​Cornell, Shelley​Teacher
​Daughtry, Maija​Teacher
​Delisimunovic, Randi
​Clerical
​Duke, David​Teacher
​Egan, Susan​Teacher
​Eggert, Robert​Teacher
​Evans, Flora​Clerical
​Gatzke, Ken​Principal
​Glinsbockel, Sandra​Teacher/Counsellor
​Grace, Rana​Vice-principal
​Shonnette Pyefinch
​Clerical
​Harvey, Gail​Education Assistant

​Hirschkorn, Rolf​Teacher
​Houlbrook, Clint​Noon Hour Supervisor
​Infanti, Giovanna​Teacher
​Jones, Brenda​Education Assistant
​Kaneda, Randy​Teacher
​Knight, Nichole​Teacher
​Killman, Alicia
​Aboriginal Support Worker

​Kohlman, Jay​Teacher
​Kopy, Leon​Teacher
​Kozin, Peter​Teacher
​Lactin, Jennifer​Teacher
​Lang, Arlee-Jean​Education Assistant
​Lorge, Laurie-Ann​Teacher
​Lowe, Jodie​Student Supervisour
​Macdonald, Mary​Teacher
​Mason, Kim​Noon Hour Supervisor
​Mazurak, Lonny​Teacher
​Meyer, Debbie​Teacher
​Monk, Greg​Custodian
​Morgan, Justin (1x Mudder)
​Teacher
​Muller, George​Custodian
​Niedballa, Mary​Teacher
​Nuyens, Jacqueline​Teacher
​Ogasawara, Charlotte​Teacher
​Olsen, Lisa​Student Supervisor
​Parmar, Sumeet​Teacher
​Parmenter, Debra​Teacher
​Redgwell, Patricia​Education Assistant
​Reid, Katie​Teacher
​Rosetti, Rachael​Teacher
​Russell, Tyler (ToughMudder)
​Teacher
​Russo-Facca, Curt​Teacher
​Rypkema, Cathy​Education Assistant
​Samoleski, Rose​Education Assistant
​Sawka, Michael​Teacher
​Sladen, Carrie​Education Assistant
​Slizak, Sandi​Teacher
​Smith, Gresham
​Teacher

​Smith, Kulwinder​Teacher
​Smith, Sean​Teacher
​Stoen, Everett​Custodian
Tetrault, David​Teacher
​Villeneuve, Janice​Teacher
​Wakefield, Kathy​Education Assistant
​Westwell, Chelsea​Teacher
​White, Andrew​Teacher
​Work, Madelaine​Clerical
​Wyse, Brad​Education Assistant
​Yamagishi, Lisa​Teacher